GEAK

İKİTELLİ OSB MAH. DOLAPDERE 27. ADA-SOKAK NO: 8/A BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Siz de Yardım Edin!

Sadece 2020 Yılında Meydana Gelen 905 Afetin Yıkıcı Ve Yüksek Hasarlı İhbarlarının Tümünde Sahadaki Gönüllülerimiz İle


Hakkımızda

Deprem

Yangın

Heyelan

Sel

Hayır Yemekleri

Peygamber efendimize (asm) İslamın en hayırlısı hangisidir, diye sorulduğunda, “insanlara yemek yedirmen ve tanıdığına tanımadığına selam vermendir” diye cevaplamıştır.
– Bu hadisin bize anlatmak istediği istikamette GEAK olarak düzenli yurtiçi ve 7 ülkede hayır yemeklerimiz devam etmektedir.

Evsiz İnsanlar

Gerek Ülkemizde gerek ise komşu ülkelerimizde yaşanan barınma sıkıntılarında ilgili kurumlar ile çözüm odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Nakdi Yardım

Valilik, kaymakamlık ve belediyelerin eli ile birlikte yürüttüğümüz nakdi yardımlar, aylık herhangi bir sabit geliri olmayan, sigortası olmayan, kirada oturan, üzerine kayıtlı herhangi bir gayrimenkul ya da araba gibi kayıtlı malı olmayan kişilere aktarılması için çalışmalarımıza düzenli bir şekilde devam etmekteyiz.

Çocuk Koruma

Çesitli sebeplerden ötürü devlet korumasına alınan çocukların yerleştirildiği çocuk siteleri ve çocuk destek merkezleri gibi kurumlarda çocukların korunması ve bakımına yönelik hizmet edebilecek personel desteği verererek eğitim, sosyal ve manevi açılardan destek olmaya devam etmekteyiz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: Uluslararası numara sadece Whatsapp içindir,