GEAK

iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İKİTELLİ OSB MAH. DOLAPDERE 27. ADA-SOKAK NO: 8/A BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Bağış Yapabilirsiniz

Anasayfa » Bağış Yapabilirsiniz

Genel Bağış

Min. 10 TL

Afrika Kurban Bağışı

Min. 2200 TL

Gönül Elçileri Arama Kurtarma ve Uluslararası İnsani Yardım Derneği

Bağış yaptıktan sonra +90 555 753 6796 numaraları üzerinden iletişime geçerek kesim zamanını öğrenebilir, video veya video arama talebinde bulunabilirsiniz. 

Hesap Adı: Gönül Elçileri Derneği
Ziraat Bankası
IBAN: TR 9600 0100 1945 8895 5152 5006

Gönül Elçileri Arama Kurtarma Ve Uluslararası İnsani Yardım derneği olarak başlatmış olduğumuz Kurban Bağışı kampanyamıza https://geak.org.tr/bagis üzerinden ulaşabilir veya yukarıda yer alan İBAN bilgisi üzerinden bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bağış yapan kişiden alınan vekalet ile Afrika’da bulunan çiftliğimizden sizin vekaletiniz ile Kurbanınız kesilecektir. Ayrıca talep edilir ise Video Kaydı ve İsim Soy isim bilgisinin bulunduğu video bağışçımıza iletilecektir. Hayırlarınızın kabul olması dileğiyle.

#kurban #kurbanbayrami #bagis #arakan #africa #uyghur #geak #destek #kesfet

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: Uluslararası numara sadece Whatsapp içindir,