GEAK

iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İKİTELLİ OSB MAH. DOLAPDERE 27. ADA-SOKAK NO: 8/A BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

Biz Kimiz?

10.02.2022
218
Biz Kimiz?

GEAK 2010 yılında insani yardım toplumsal gönüllülük faaliyetleri düzenleyen 2019 yılında tüzüksel değişikliğe giderek arama kurtarma ve insani yardım faaliyetleri düzenleyen tamamı gönüllülerden oluşan bir arama kurtarma, ekoloji ve insani yardım grubudur.
GEAK Ekibi ulusal ve uluslararası alanda yaşamı tehdit eden bütün felaketlerde, afet sonrasında enkaz altında kalmış insanlara ulaşmak için arama kurtarma operasyonları gerçekleştirmekte, ihtiyaç halinde afet bölgesinde tıbbi ve insani yardım faaliyetleri sürdürmektedir.

Neden Bu İşi Yapıyoruz?

Çok sayıda insan gönüllülüğün ruhlarına iyi geldiğini itiraf etti. Bir hayata dokunmak, hayalleri gerçekleştirmede uzun bir yol kat eder. Çoğu durumda asla sizinle değil, size ihtiyacı olan insanlarla ilgilidir. Gönüllülük kariyeriniz için de çok önemlidir.

İşverenler yalnızca deneyimli kişileri işe aldığından, gönüllülük özgeçmişinizde bir kilometre kazanmanıza yardımcı olacaktır. Çalışma açlığınızı giderecek ve size doğrudan işe alınarak asla kazanamayacağınız daha fazla deneyim kazandıracaktır.

En önemlisi, becerilerinizi onlara çok ihtiyacı olan ancak bunları karşılayamayacak durumda olanlara sunma şansınız olur.

Please follow and like us:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: Uluslararası numara sadece Whatsapp içindir,